Zbieraj proszę z nami Talenciaki

Drogi rodzicu i uczniu – zbieraj proszę z nami Talenciaki.

Od 1 września starujemy z programem akcji SZKOŁY PEŁNE TALENTÓW#2! Gorąco zapraszamy do zbierania Talenciaków i wymieniania ich na nowy sprzęt dydaktyczny dla Naszej Szkoły. W pierwszej edycji SZKOŁY PEŁNEJ TALENTÓW w roku szkolnym 2022/2023 udało nam się wymienić zebrane talenciaki na stół do piłkarzyków.
Za każde 50 zł wydane w LIDL-u (w tym przynajmniej 1 warzywo lub 1 owoc) otrzymujemy 1 Talenciaka, którego możemy zamienić na nagrody dla naszej szkoły.
Talenciaka możemy dodać na dwa sposoby:
 Wrzucić w formie papierowej do niebieskiego pudełka znajdującego się przy wejściu do szkoły od boiska lub przy stołówce.
 Dodać samodzielnie, skanując kod QR lub przepisując. Aby to zrobić, prosimy kliknąć w link:
Szkoła Podstawowa nr 45
Kampania trwa od dnia 1 września 2023r. do wyczerpania zapasów Nagród (produktów możliwych do zamówienia po uzyskaniu odpowiedniej liczby „Talenciaków”) lecz nie dłużej niż do dnia 05.11.2023 r.

Data dodania: 2023-09-06 07:11:53
Data edycji: 2023-09-06 07:13:04