Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Grono pedagogiczne

GRONO PEDAGOGICZNE 2023/2024

Lp.

Imię i nazwisko nauczyciela

Nauczany  przedmiot

Wychowawstwo 

  1.  

mgr Kamila Olczak

dyrektor

-

  1.  

mgr Iwona Kozak  

wicedyrektor

-

  1.  

mgr Izabela Oliwiak 

wicedyrektor, język polski

-

  1.  

mgr Martyna Grubińska

wychowanie przedszkolne

Pszczółki

  1.  
 
  1.  

mgr AnnaUrbańska

wychowanie przedszkolne

0a

  1.  

mgr Anna Wilczyńska

wychowanie przedszkolne

0b

  1.  

mgr Ewelina Kucharzewska

  1.  

mgr Anna Jodko

nauczyciel wspomagający

  1.  

mgra Monika Hartman

wychowanie przedszkolne

0c

  1.  

mgr Justyna Musielska

  1.  

mgr Dagmara Korbut

edukacja wczesnoszkolna

1a

  1.  

mgr Jolanta Michalak

edukacja wczesnoszkolna

1b

  1.  

mgr Joanna Kowalczyk

nauczyciel wspomagający, EDB

1b

  1.  

mgr Wioletta Włodarczyk-Kujawa

edukacja wczesnoszkolna

1c

  1.  

mgr Natalia Łakomska

nauczyciel wspomagający

1c

  1.  

mgr Małgorzata Piątkowska

edukacja wczesnoszkolna

2a

  1.  

mgr Magdalena Adamska

edukacja wczesnoszkolna

2b

  1.  

mgr Bożena Kaczyńska

edukacja wczesnoszkolna

2c

  1.  

mgr Agata Zadrożna

nauczyciel wspomagający

2c

  1.  

mgr Lucyna Rajkowska

edukacja wczesnoszkolna

2d

  1.  

mgr Alicja Krzyżaniak

nauczyciel wspomagający

2d

  1.  

mgr Justyna Musielska

edukacja wczesnoszkolna

3a

  1.  

mgr Agnieszka Dybisławska 

edukacja wczesnoszkolna

3b

  1.  

mgr Agnieszka Biała

nauczyciel wspomagający

3b

  1.  

mgr Małgorzata Sobieska 

edukacja wczesnoszkolna

3c

  1.  

Adrianna Skaruz

nauczyciel wspomagający

3c

  1.  

mgr Patrycja Dziewierska

j.polski

4a

  1.  

mgr Agniszka Granops 

język polski

4b

  1.  

mgr Agnieszka Jankowska

nauczyciel wspomagający

4b

  1.  

mgr Katarzyna Cierkowska-Gendek

j.polski

4c

  1.  

mgr Małgorzata Szypulska

nauczyciel wspomagający

4c

  1.  

mgr Beata Słodkowska

język angielski

5a

  1.  

mgr Daniel Spych

nauczyciel wspomagający

5b

  1.  

mgr Weronika Lewandowska

plastyka, technika

5c

  1.  

mgr Justyna Janek

nauczyciel wspomagający

5c

  1.  

mgr inż. Beata Dudzik

język angielski

6a

  1.  

mgr Bogna Woźniakiewicz

historia 

6b

  1.  

mgr Małgorzata Malewska

język polski

6c

  1.  

mgr Wioletta Synejko-Krupa

nauczyciel wspomagający

6c

  1.  

mgr Aleksandra Ogrodnik

historia, WOS

7a

  1.  

mgr inż. Magdalena Ankudowicz

matematyka

7b

  1.  

mgr Lucyna Bednarz

nauczyciel wspomagający

7c

  1.  

mgr Julita Matwiejko 

język polski

8a

  1.  

mgr Emilia Kaczmarek-Bednarz

przyroda, biologia

8b

  1.  

dr Barbara Michalik

nauczyciel wspomagający

8b

  1.  

mgr Dorota Zdanowicz

matematyka, informatyka

8c

  1.  

mgr Aleksandra Redemozer

nauczyciel wspomagający

8c

  1.  

mgr Magdalena Kruszyńska

język polski

-

  1.  

mgr Monika Gołdyn

język angielski  

-

  1.  

mgr Agnieszka Jamrozik

język angielski  

 
  1.  

mgr Anna Siemczuk

język angielski  

-

  1.  

mgr  Joanna Schmidt

język niemiecki 

-

  1.  

mgr Malwina Korn

język włoski  

-

  1.  

Angelika Makowska-Krzywniak

matematyka

-

  1.  

mgr Daria Budner

geografia, wychowanie fizyczne

-

  1.  

mgr Joanna Jordan

przyroda, biologia, wdż

-

  1.  

mgr Anna Rekowska

chemia

-

  1.  

mgr Anna Sabo 

fizyka, matematyka

-

  1.  

mgr Monika Karpowicz

informatyka

-

  1.  

mgr Emilia Marcinkowska

plastyka 

-

  1.  

mgr Mariusz Zygmunt

muzyka

-

  1.  

mgr Iwona Bieniek

wychowanie fizyczne

-

  1.  

mgr Mariusz Lewandowski 

wychowanie fizyczne

-

  1.  

mgr Marcin Pazderski

wychowanie fizyczne

-

  1.  

mgr Piotr Kozyro

religia

-

  1.  

mgr Maria Wróblewska

religia

-

  1.  

mgr Monika Dżugan

biblioteka

-

  1.  

mgr Marta Bajer

świetlica szkolna

-

  1.  

mgr Katarzyna Maciąg

świetlica szkolna

-

  1.  

mgr  Paulina Mioduska

świetlica szkolna

-

  1.  

mgr Karolina Jankowska

świetlica szkolna

-

  1.  

mgr Anna Snarska

świetlica szkolna

-

  1.  

mgr Agata Garbacewicz

zajęcia terapeutyczne  SI

-

  1.  

mgr Dorota Pogodzińska

pedagog szkolny, pedagog specjalny

-

  1.  

mgr Julia Cinzer 

psycholog 

-

Data dodania: 2020-02-27 21:40:37
Data edycji: 2023-12-29 09:44:55
Ilość wyświetleń: 10671

Konkursy

Orzeł Ortograficzny, SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI „ Spotkanie z poezją”
Więcej informacji

Integracja

Zajęcia adaptacyjne
Więcej informacji

Kalendarz

Komunikaty

Fluoryzacja, udział w Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa
Więcej informacji

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej