Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Grono pedagogiczne

ROK  SZKOLNY  2019/2020

DYREKCJA

1.

mgr Kamila Orzechowska

Dyrektor  Szkoły

2.

dr Dorota Zbisławska

Wicedyrektor – oddziały przedszkolne i klasy 1-3

3.

mgr Izabela Oliwiak

Wicedyrektor – klasy 4-8

4.

mgr Iwona Kozak

Wicedyrektor – klasy integracyjne

GRONO PEDAGOGICZNE

klasy 1-3

Lp.

Imię i nazwisko nauczyciela

Nauczany  przedmiot

Wychowawstwo

5.

mgr Lucyna Rajkowska

edukacja wczesnoszkolna

1a

6.

mgr Małgorzata Piątkowska

edukacja wczesnoszkolna

1b

7.

mgr Agata Zadrożna

nauczyciel wspomagający

1b

8.

mgr Bożena Kaczyńska

edukacja wczesnoszkolna

1c

9.

mgr Justyna Janek

nauczyciel wspomagający

1c

10.

mgr Agnieszka Dybisławska

edukacja wczesnoszkolna

2a

11.

   dr Dorota Zbisławska

edukacja wczesnoszkolna

2b

12.

mgr Małgorzata Sobieska

edukacja wczesnoszkolna

2c

13.

mgr Kamila Zielińska

nauczyciel wspomagający

2c

14.

mgr Agata Sokołowska

edukacja wczesnoszkolna

3a

15.

mgr Wioletta Włodarczyk-Kujawa

edukacja wczesnoszkolna

3b

16.

mgr Jolanta Michalak

edukacja wczesnoszkolna

3c

17.

mgr Lucyna Bednarz

nauczyciel wspomagający

3c

klasy 4-8

18.

mgr Katarzyna Maciąg

język polski, świetlica

4a

19.

mgr Emilia Kaczmarek-Bednarz

przyroda, biologia

4b

20.

mgr Alicja Merta

nauczyciel wspomagający

4b

21.

mgr Dorota Zdanowicz

matematyka

4c

22.

mgr Aleksandra Redemozer

nauczyciel wspomagający

4c

23.

mgr Joanna Jordan

przyroda, biologia, wdż

5a

24.

mgr Mateusz Fornal

wychowanie fizyczne

5b

25.

mgr Monika Karpowicz

informatyka

5c

26.

mgr Marcela Górecka

język polski

5d

27.

mgr Agnieszka Jankowska

informatyka

5e

28.

mgr Marcin Pazderski

wychowanie fizyczne

5f

29.

mgr Katarzyna Cierkowska-Gendek

język polski

5g

30.

mgr Elwira Szadkowska

nauczyciel wspomagający

5g

31.

mgr Agnieszka Granops

język polski

6a

32.

mgr Mariusz Lewandowski

wychowanie fizyczne

6b

33.

mgr Magdalena Kruszyńska

język polski

6c

34.

mgr Marta Mruk

język angielski

6d

35.

mgr Anna Sabo

matematyka, fizyka

6e

36.

mgr Martyna Kreczko

język angielski,

6f

37.

mgr Agnieszka Hryniewicz-Fronczyk

nauczyciel wspomagający

6f

38.

mgr Bogna Woźniakiewicz

historia

7a

39.

mgr Ewelina Terlecka

matematyka

7b

40.

mgr Julita Matwiejko

język polski

7c

41.

mgr inż. Beata Dudzik

język angielski

7d

42.

mgr Sylwia Barbachowska

nauczyciel wspomagający

7d

43.

mgr Joanna Cebulska

geografia, edukacja dla bezpieczeństwa

8a

44.

mgr Izabela Oliwiak

język polski

8b

45

mgr inż. Magdalena Ankudowicz

matematyka

8c

46.

mgr Małgorzata Szypuska

nauczyciel wspomagający

8c

47.

mgr Daria Świątek Brzezińska

chemia

-

48.

   dr Milena Gucma

język angielski 

-

49.

mgr Emilia Marcinkowska

 plastyka

-

50.

mgr Małgorzata Zaworska

historia, WOS

-

51.

mgr Julita Katkowska-Ciompeła

język angielski

-

52.

mgr Lilianna Kasprzak

wychowanie fizyczne

-

53.

mgr Beata Kaziszyn

wychowanie fizyczne

-

54.

mgr Renata Skrodzka

wychowanie fizyczne

-

55.

mgr Iwona Bieniek

wychowanie fizyczne

-

56.

mgr Patryk Adler Szwarc

muzyka

-

57.

mgr Natalia Grzyb

religia,

-

58.

mgr Maria Wróblewska

religia

-

59.

mgr Piotr Kozyro

religia

-

60.

mgr Joanna Schmidt

język niemiecki

-

61.

mgr Joanna Kochman

matematyka

-

62.

mgr Beata Słodkowska

język angielski

-

63.

mgr Aleksandra Ogrodnik

historia

-

64.

mgr Weronika Lewandowska

technika

-

65.

mgr Monika Dżugan

biblioteka

-

ŚWIETLICA

66.

mgr Karolina Matlingiewicz      

 

-

67.

mgr Aleksandra Nalborska

 

-

68.

mgr Karolina Jankowska

 

-

69.

mgr Magdalena Adamska

 

-

 

 

 

-

GRUPY PRZEDSZKOLNE :

„Motylki”, „Pszczółki”, 0a – „Żabki”, 0b – „int.” 0c-„Biedronki”

70.

mgr Adrianna Skaruz

edukacja przedszkolna

Motylki

71.

mgr Ewelina Sasak

edukacja przedszkolna

Motylki

72.

mgr Martyna Grubińska

edukacja przedszkolna

Pszczółki

73.

mgr Dagmara Korbut

edukacja przedszkolna

Pszczółki

74.

mgr Joanna Kowalczyk

edukacja przedszkolna

Żabki (0a)

75.

mgr Katarzyna Sękiw (zast)

edukacja przedszkolna

Żabki (0a)

76.

mgr Justyna Anklewicz

edukacja przedszkolna

Biedronki (0c)

77.

mgr Monika Hartman

edukacja przedszkolna

Biedronki (0c)

78.

mgr Anna Wilczyńska

edukacja przedszkolna

0b

79.

mgr Ewelina Kucharzewska

edukacja przedszkolna

0b

80.

 

nauczyciel wspomagający

0b

PEDAGOG,   PSYCHOLOG,   TERAPEUTA  SI,  LOGOPEDA

82.

mgr Dorota Pogodzińska          

pedagog

 

83.

mgr Agnieszka Budziszewska

psycholog

 

84.

mgr Elwira Szadkowska               

terapia SI

 

85.

mgr Weronika Lewandowska

logopeda

 

 

Data dodania: 2020-02-27 21:40:37
Data edycji: 2020-03-01 12:33:07
Ilość wyświetleń: 1023

Konkursy

KANGUR MATEMATYCZNY 2020 – WYNIKI
Więcej informacji

Integracja

2 kwietnia Światowy Dzień Świadomości Autyzmu
Więcej informacji

Kalendarz

Komunikaty

Informujemy, że do 26 czerwca trwa nauczanie na odległość.
Więcej informacji

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button
Facebook