Wizyta Świętego Mikołaja u przedszkolaków

Jak co roku, Mikołaj złożył wizytę najmłodszym. Wszystkie dzieci z niecierpliwością czekały na tego ważnego gościa. Święty Mikołaj przybył ze swoim pomocnikiem - Panem Łukaszem, który porwał dzieci do tańca. Gdy tylko gość wszedł do sali, na buziach przedszkolaków pojawiły się uśmiechy. Na początku odbył się mini Bal Mikołajkowy z Panem Łukaszem. Dzieci chętnie wzięły udział w przygotowanych tańcach. Następnie przyszedł czas na prezenty. Każde dziecko zostało obdarowane małym upominkiem. Prezenty zostały przygotowane przez pomocników Mikołaja – pracowite Elfy. Po wykonaniu wspólnych zdjęć, Mikołaj ruszył w dalszą podróż do innych dzieci.
Całe spotkanie upłynęło w bardzo miłej atmosferze. Szkoda tylko, że Mikołaj dowiedza wszystkich tylko jeden raz w roku…

Data dodania: 2020-12-20 19:00:43
Data edycji: 2020-12-20 19:05:41