Obchody jubileuszy szkoły

Długo czekaliśmy na ten niecodzienny moment. Jubileusz 40- lecia naszej szkoły przypadał na 21 kwietnia 2023r. Dzień, w którym cała  społeczność szkolna w sposób szczególny umocniła więzi i zaangażowała się we wspólne projekty. To czas, w którym przeszłość spotkała się z teraźniejszością. Tego dnia w murach naszej szkoły gościliśmy wspaniałe osobistości, które swoją obecnością uświetniły te uroczyste chwile.
Niesamowita atmosfera, wiele wzruszających momentów, uśmiechy, wspomnienia - wszystko to towarzyszyło nam podczas celebrowania kolejnych urodzin naszej szkoły.
To przede wszystkim nasi uczniowie sprawili, że cieszyliśmy się tym wyjątkowym dniem. Mogliśmy podziwiać niesamowite taneczne występy naszych absolwentów, grę na akordeonie i flażoletach naszych najmłodszych uczniów; nie zabrakło również włoskich muzycznych akcentów. Swoją grą aktorską oczarowała nas klasa 7b, która zaprezentowała spektakl traktujący o szczęściu. Na szkolnym boisku wyjątkowo, bo  wypuszczeniem w niebo czterdziestu kolorowych balonów, uczciliśmy ten niezwykły jubileusz szkoły.
Dziękujemy wszystkim tym osobom, które zaangażowały się w przygotowania tego wyjątkowego dnia. Dziękujemy za każdy skrawek  poświęconego czasu, za obecność, tak ważną dla nas. Dziękujemy Dyrekcji Szkoły, Nauczycielom, Rodzicom, Uczniom. Wielkie podziękowania należą się naszym sponsorom: Kids Arena, Kino Helios, Adamowi Rutkowskiemu, właścicielowi firmy Aurora, którzy sprawili ogrom radości naszym uczniom. Ogromne ukłony kierujemy w stronę naszych szkolnych przyjaciół, na których zawsze możemy liczyć: Panu Markowi Klabasze z firmy ,,Rhenus Logistics", Panu Pawłowi Czerwonce z Totalizatora Sportowego oraz Państwu Kindze i Dariuszowi Gnypom.
Dziś, kiedy emocje opadły, możemy jedynie kolekcjonować piękne wspomnienia, dzielić się wrażeniami i doświadczeniami, i życzyć sobie następnych owocnych czterdziestu lat wypełnionych pasją, ciekawością świata, życzliwością i wzajemnym szacunkiem.

Data dodania: 2023-04-25 11:51:57
Data edycji: 2023-05-12 09:14:52