MIĘDZYSZKOLNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA DRUGO I TRZECIOKLASISTÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH ”FUN & KNOWLEDGE”

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO   DLA DRUGO I TRZECIOKLASISTÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH ”FUN & KNOWLEDGE”

Szkoła Podstawowa nr 45 z Oddziałami Integracyjnymi im. ks. Jana Twardowskiego w Szczecinie

Zaprasza wszystkie szkoły podstawowe do udziału w III Edycji Międzyszkolnego Konkursu z języka angielskiego FUN&KNOWLEDGE, który odbędzie się 19 marca 2024 r. (wtorek) o godz. 10:30 w siedzibie szkoły przy ul. Tadeusza Zawadzkiego 75

Konkurs jest przeznaczony dla uczniów klas 2 i 3 publicznych i niepublicznych szkół podstawowych z województwa Zachodniopomorskiego. Każda szkoła wystawia 3-osobową drużynę składającą się z uczniów klas drugich i trzecich tj. 2 uczniów z klasy trzeciej i jeden uczeń z klasy drugiej.

Data dodania: 2024-03-06 07:35:15
Data edycji: 2024-03-06 12:24:41