Mały Książę z klasą 8D

Światła gasną. W tle słyszę pierwsze takty muzyki. Na scenie pojawia się postać pilota i jego taniec. Już od tego momentu wiedziałam, że pokaz ten będzie dla mnie niesamowitym przeżyciem.

Spektakl taneczny w oparciu o,, Małego Księcia " Antoine'a de Saint-Exupery'ego okazał się czymś absolutnie fenomenalnym, nietuzinkowym i przejmującym. Emocje grają tu główną rolę.

Piękna choreografia wspaniałych tancerzy, cudowna muzyka, a w tle niesamowite akcenty multimedialne.

W tańcu Małego Księcia i Róży wyczuwa się niesamowite  napięcie i emocjonalność. To gra żywiołów.
Mocne akcenty muzyczne i niespotykaną  energię pokazuje taniec Geografa.
Największe jednak wrażenie robi choreografia Małego Księcia i jego przyjaciela Lisa, a zwieńczeniem spektaklu jest przepiękna solówka głównego bohatera, magiczna i przejmująca na wskroś.

Czy takie same odczucia  towarzyszyły klasie 8d? Zapewne było to dla uczniów coś nowego, niestandardowego. Myślę, że momentami sztuka niezrozumiała, bo jedynym środkiem przekazu był ruch ciała.

Dla mnie z pewnością wydarzenie to pozostawiło ślad i na długo ze mną zostanie.
Data dodania: 2022-10-24 11:01:11
Data edycji: 2023-08-10 11:17:31