Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Jadłospis

JADŁOSPIS  DLA

PRZEDSZKOLAKÓW ORAZ KLAS „0”

09.03-13.03.2020

Dzień Menu

Poniedziałek

09.03.2020

 

I ŚNIADANIE: Zupa mleczna z manną, chleb pszenno-żytni, masło ser puszysty śmietankowy, rzodkiewka, szczypiorek, kompot truskawkowy

II ŚNIADANIE: Gruszka

OBIAD:Zupa kalafiorowa zabielana

Gołąbki w sosie pomidorowym, ziemniaki, kompot truskawkowy

PODWIECZOREK: Chips suszone jabłka 

Wtorek

10.03.2020

I ŚNIADANIE: Chleb ze słonecznikiem, masło szynka konserwowa, sałata lodowa, papryka, herbata rooibos

II ŚNIADANIE: Rogalik nadziewany

OBIAD:Zupa barszcz czerwony zabielany

Panierowana pierś z kurczaka, ryż, surówka z kapusty pekińskiej, pomidorów, koperku na jogurcie, kompot śliwkowy

PODWIECZOREK: Jabłko

Środa

11.03.2020

 

I ŚNIADANIE: Płatki owsiane na mleku, chleb graham, masło, pierś pieczona drobiowa, pomidor, herbata z cytryną

II ŚNIADANIE: Winogrono

OBIAD: Zupa rosół z makaronem

Schab w sosie własnym, kasza orkiszowa, czerwona kapusta na ciepło, kompot porzeczkowy

PODWIECZOREK: Jogurt owocowy

 

Czwartek

12.03.2020

I ŚNIADANIE: Chleb razowy, masło, kabanos drobiowy, ogórek, mięta

II ŚNIADANIE: Banan

OBIAD:Zupa z fasolką szparagową zabielana

Pulpety drobiowo-wieprzowe w sosie pieczarkowym, makaron, ogórek kiszony, kompot wiśniowy

PODWIECZOREK: Serek homogenizowany

Piątek

13.03.2020

 

I ŚNIADANIE: Chleb orkiszowy, masło, ser mozzarella wędzona, papryka, inka

II ŚNIADANIE: Mus owocowy

OBIAD: Zupa rybna

Naleśniki z twarogiem na słodko polane polewą jogurtowo-śmietanową i jagodami, kompot agrestowy

PODWIECZOREK: Kiwi

 

Intendent zastrzega sobie prawo do modyfikacji w jadłospisie.

Informacje na temat składników potraw oraz substancji i produktów powodujących alergie lub reakcje nietolerancji pokarmowej znajdują się u intendenta

 

JADŁOSPIS  DLA KLAS I-VIII

09.03.-13.03.2020

Dzień Menu

Poniedziałek

09.03.2020

OBIAD:Zupa kalafiorowa zabielana

Gołąbki w sosie pomidorowym, ziemniaki, kompot truskawkowy

DESER: Gruszka + chips suszone jabłka

Wtorek

10.03.2020

OBIAD:Zupa barszcz czerwony zabielany

Panierowana pierś z kurczaka, ryż, surówka z kapusty pekińskiej, pomidorów, koperku na jogurcie, kompot śliwkowy

DESER: Jabłko

Środa

11.03.2020

OBIAD: Zupa rosół z makaronem

Schab w sosie własnym, kasza orkiszowa, czerwona kapusta na ciepło, kompot porzeczkowy

DESER: Winogrono + mus

Czwartek

12.03.2020

OBIAD:Zupa z fasolka szparagową zabielana

Pulpety drobiowo-wieprzowe w sosie pieczarkowym, makaron, ogórek kiszony, kompot wiśniowy

DESER: Banan

Piątek

13.03.2020

OBIAD: Zupa rybna

Naleśniki z twarogiem na słodko polane polewą jogurtowo-śmietanową i jagodami, kompot agrestowy

DESER: Mix owoców

 

Data dodania: 2017-01-12 21:28:01
Data edycji: 2020-03-06 14:02:21
Ilość wyświetleń: 724

Konkursy

KANGUR MATEMATYCZNY 2020 – WYNIKI
Więcej informacji

Integracja

2 kwietnia Światowy Dzień Świadomości Autyzmu
Więcej informacji

Kalendarz

Komunikaty

Informujemy, że do 26 czerwca trwa nauczanie na odległość.
Więcej informacji

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button
Facebook