Himalaista w SP45

Człowiek gór. Absolutny pasjonat. Już jako dziesięcioletni chłopiec umiłował sobie górskie krainy,ze wzajemnością . Waldemar Kowalewski, bo o nim mowa, był gościem naszej szkoły.

To było niezwykłe spotkanie, w którym uczniowie klas ósmych mogli posłuchać niesamowitych górskich opowieści, często trzymających w napięciu, niezwykłych,ale także porywających nasze wrażliwe serca.

Pan Waldemar, nasz polski himalaista, opowiadał jak zmagał się z przeciwnościami losu, by osiągnąć swoje cele. Za nim siedem ośmiotysięczników, przed nim ogromne marzenie jakim jest zdobycie wszystkich czternastu.
Pan Waldek, osoba niezwykła, skromna, nieprawdopodobnie zdeterminowana-wybrał góry wysokie, bowiem tam czuje się wolny i naprawdę szczęśliwy.

Panie Waldku, podziwiamy i życzymy wytrwałości!
Niezapomnianych widoków i cudownego  zapachu skał, ciszy oraz mocniejszego bicia serducha pod górskim niebem!
Data dodania: 2023-03-13 07:09:14
Data edycji: 2023-03-13 07:09:42