Grupa Motylki dołączyła do CodeWeek 2020 z Uczymy Dzieci Programować - Dzień 1 Zaprogramuj zdrowie

Grupa Motylki dołączyła do wyzwania #CałaPolskaProgramuje od 28.09 do 09.10.2020 w ramach CodeWeek 2020 z Uczymy Dzieci Programować.

Dzień 1 Zaprogramuj zdrowie (28.09.2020 r) - Misja Wykonana :)

Pani Ewelina zaprezentowała dzieciom materiały pomocnicze w postaci obrazków, wspólnie z dziećmi omówiła, co się na nich znajduje, z podziałem na „zdrowe” i na „nie sprzyjające zdrowiu” codzienne aktywności. Dzieci najpierw wspólnie z Panią Eweliną stworzyły kod, w którym kolejnymi komendami były działania/aktywności pozytywnie wpływające na zdrowie. Następnie każde dziecko otrzymało zielony, czerwony krążek oraz zestaw graficznych obrazków spośród, których samodzielnie miało wybrać te grafiki, które przedstawiają działania sprzyjające zdrowiu i stworzyć swój własny indywidualny kod codziennych prozdrowotnych aktywności.

Data dodania: 2020-09-29 20:16:40
Data edycji: 2020-09-29 20:16:55