Dzień Przedszkolaka w grupie Motylki

20.09.2020 Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka – Dzieci z grupy Motylki świętowały go w piątek 18 września. Dzień ten był pełen zabaw i atrakcji. Zaczęliśmy od dyskusji na temat tego Kto może być przedszkolakiem ? oraz  Jak wygląda szczęśliwy przedszkolak ? Dzieci po rozmowie wykonały pracę plastyczną Ja, przedszkolak. Bawiliśmy się również z Baby Sharkiem ucząc się piosenki oraz wesołego, podwodnego tańca. Na koniec dnia dzieci otrzymały dyplomy oraz niespodziankę przygotowaną przez Czarusia i Kropkę w postaci pysznej waty cukrowej oraz różnokształtnych balonów.

Wychowawczynie z grupy Motylki życzą Swoim wychowanką oraz wszystkim przedszkolakom dużo uśmiechu oraz radości z bycia przedszkolakiem !

Data dodania: 2020-09-20 17:30:10
Data edycji: 2020-09-20 17:30:32