Dzień kropki w grupie Motylki

Dziś (środa 16.09.2020 r.) dzieci z grupy Motylki choć z jednodniowym opóźnieniem, to i tak równie wspaniale bawiły się z okazji Międzynarodowego Dnia Kropki. Dzieci segregowały kropki według wzorów i kolorów oraz przyklejały je w odpowiednich miejscach. Wspólnie bawiliśmy się przy pomocy chusty animacyjnej. Motylki wysłuchały opowiadania Peter’a H. Reynoldsa o dziewczynce imieniem Vashti, która odkryła swój talent dzięki jednej małej kropce. Razem szukaliśmy po sali kolorowych kropek i liczyliśmy, ile jest na nich kropeczek. Dzieci malowały farbami swoje arcydzieła, bo przecież i „u motylka kropek kilka służy ku ozdobie”. Na zakończenie zajęć każde dziecko otrzymało imienny medal w nagrodę za uczestnictwo w zajęciach i pięknie wykonanie wszystkich zadań z okazji Dnia Kropki.

Data dodania: 2020-09-16 19:17:02
Data edycji: 2020-09-16 19:17:28