35 - lecie Szkoły Podstawowej nr 45

8 czerwca 2018r w naszej szkole świętowaliśmy jubileusz 35-lecia. Obchody rozpoczęliśmy od uroczystej mszy świętej. Następnie odbył się apel na boisku szkolnym z udziałem całej społeczności uczniowskiej w trakcie, którego z rąk dzieci poleciały białe i czerwone balony.  Dla uczniów Rada Rodziców przygotowała słodki poczęstunek.

O godzinie 11 rozpoczęła się oficjalna część uroczystości z udziałem zaproszonych gości i absolwentów szkoły. Na początku głos zabrała p. dyrektor Gabriela Renkiewicz, a następnie zaproszeni goście: Prezydent Miasta Szczecin p. Piotr Krzystek, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej p. Maciej Kopeć, Zachodniopomorski Wicekurator Oświaty p. Jerzy Sołtysiak. W trakcie akademii została zaprezentowana krótka historia SP45, wręczono statuetki pani Lucynie Rajkowskiej i pani Annie Snarskiej, które pracują w naszej szkole od początku jej istnienia, oraz wyjątkowym absolwentom. Nasi uczniowie uświetnili jubileusz tańcami i śpiewem. W ramach niespodzianki nauczyciele nasze szkoły przedstawili współczesną wersję Balladyny. Po oficjalnej części wszyscy przybyli udali się na poczęstunek i rozmowy przy kawie.

To były niezapomniane chwile.

Data dodania: 2020-06-27 19:02:35
Data edycji: 2023-06-06 07:37:57