Wyniki rekrutacji do klas pierwszych szkoły podstawowej

Szanowni Rodzice,

W terminie od 19 czerwca do 26 czerwca zobowiązani jesteście Państwo do potwierdzanie woli przyjęcia dziecka do klasy pierwszej w danej szkole. Potwierdzenie woli przyjęcia  (dotyczy tylko wniosków)  może odbywać się elektronicznie:  rodzic składa oświadczenie woli przyjęcia w wersji elektronicznej będąc zalogowanym na swoje konto w systemie (opcja dostępna tylko dla kandydatów zakwalifikowanych) - status kandydata zmienia się automatycznie z zakwalifikowany na przyjęty.

Na stronie naboru w zakładce „Dokumenty” opublikowana jest instrukcja dla rodziców dotycząca elektronicznego potwierdzenia woli przyjęcia dziecka oraz dodano zapis w zakładce „Aktualności”: https://nabor.pcss.pl/szczecin/szkolapodstawowa/aktualnosci

W zakładce „Dokumenty” zostanie zamieszczony również wzór oświadczenia woli  (PDF) do pobrania dla tych rodziców, którzy wybiorą tradycyjny sposób potwierdzenia woli przyjęcia dziecka.ka i złożą stosowne oświadczenie w szkole.
Data dodania: 2020-06-29 15:00:00
Data edycji: 2020-06-29 14:59:37

KANGUR MATEMATYCZNY 2020 – WYNIKI

Informujemy, że do 26 czerwca trwa nauczanie na odległość.