Rekrutacja do klas pierwszych szkoły ponadpodstawowej

Termin egzaminu ósmoklasisty 16 - 18 czerwca 2020r.

Szanowni Rodzice,
w załączeniu przesyłam Państwu ustalony przez Ministra Edukacji Narodowej harmonogram postępowania rekrutacyjnego do szkół dla młodzieży dostosowany do zmienionego terminu przeprowadzanych egzaminów ósmoklasisty, w tym terminu wydania zaświadczenia o wyniku tego egzaminu przez okręgowe komisje egzaminacyjne.

Zgodnie z terminarzem postępowanie rekrutacyjne rozpoczyna się 15 czerwca 2020r.

Niebawem wyślę Państwu również "Poradnik dla kandydata", w którym zawarte będą szczegółowe informacje dotyczące postępowania rekrutacyjnego do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021.
Zachęcam również do śledzenia strony Naboru: https://nabor.pcss.pl/szczecin/szkolaponadpodstawowa, na której zamieszczona jest oferta szkół ponadpodstawowych, a także bieżąco uaktualniane są informacje dotyczące postępowania rekrutacyjnego w Szczecinie.

Z poważaniem Kamila Orzechowska- Dyrektor Szkoły

Data dodania: 2020-03-02 17:12:45
Data edycji: 2020-11-26 16:17:55

Konkursy przedmiotowe Etap rejonowy