Rekrutacja do klas pierwszych

Prezentacja dla rodziców pt. „JAK ZAPISAĆ DZIECKO DO KLASY 1” zamieszczona jest na stronie naboru w zakładce „Dokumenty”: https://nabor.pcss.pl/szczecin/szkolapodstawowa/dokumenty

Na chwilę obecną czasowe ograniczenie funkcjonowania szkół trwa do 26 kwietnia (Rozporządzenie MEN z 9 kwietnia 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, Dz. U. z 2020 r. poz. 642), więc terminy przeprowadzenia rekrutacji określone w Załączniku do Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin Nr 158/20 (zmieniającego harmonogram rekrutacji do kl. I szkół podstawowych) będą liczone od tej daty.

Z uwagi na to, że czasowe ograniczenie funkcjonowania szkół może zostać jeszcze wydłużone, nie można wskazać konkretnej daty przeprowadzenia kolejnych etapów w postępowaniu rekrutacyjnym oraz zakończenia rekrutacji.

Bardzo prosimy o śledzenie komunikatów zamieszczanych na stronie naboru, w zakładce „Aktualności”, gdzie na bieżąco publikowane  są wszelkie istotne dla rodziców informacje dotyczące rekrutacji do kl. I szkół podstawowych.”

Data dodania: 2020-02-27 20:53:46
Data edycji: 2020-07-31 14:12:13

Konkursy przedmiotowe Etap rejonowy

Grafik wejść i wyjść ze szkoły dla poszczególnych klas