Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Konsultacje nauczycieli

Konsultacje

w roku szkolnym 2019/2020

 

GRONO PEDAGOGICZNE

klasy 1-3

Dzień tygodnia

Godzina

Sala

Lp.

Imię i nazwisko nauczyciela

Nauczany  przedmiot

Wychowawstwo

 

 

 

5.

mgr Lucyna Rajkowska

edukacja wczesnoszkolna

1a

czwartek

12.30-13.15

p. nauczycielski

6.

mgr Małgorzata Piątkowska

edukacja wczesnoszkolna

1b

poniedziałek

7.00-7.45

7.

mgr Agata Zadrożna

nauczyciel wspomagający

1b

czwartek

12.35-13.10

p. nauczycielski

8.

mgr Bożena Kaczyńska

edukacja wczesnoszkolna

1c

poniedziałek

10.00-10.45

p. nauczycielski

9.

mgr Justyna Janek

nauczyciel wspomagający

1c

czwartek

8.10-8.55

p. nauczycielski

10.

mgr Agnieszka Dybisławska

edukacja wczesnoszkolna

2a

poniedziałek

12.45-13.30

p. nauczycielski

11.

   dr Dorota Zbisławska

edukacja wczesnoszkolna

2b

poniedziałek

10.35-11.20

p. nauczycielski

12.

mgr Małgorzata Sobieska

edukacja wczesnoszkolna

2c

poniedziałek

15.30-16.15

p. nauczycielski

13.

mgr Kamila Zielińska

nauczyciel wspomagający

2c

czwartek

12.35-13.10

p. nauczycielski

14.

mgr Agata Sokołowska

edukacja wczesnoszkolna

3a

poniedziałek

7.15-8.00

p. nauczycielski

15.

mgr Wioletta Włodarczyk-Kujawa

edukacja wczesnoszkolna

3b

wtorek

7.15-8.00

p. nauczycielski

16.

mgr Jolanta Michalak

edukacja wczesnoszkolna

3c

środa

12.35-13.20

p. nauczycielski

17.

mgr Lucyna Bednarz

nauczyciel wspomagający

3c

czwartek

8.00-8-45

p. nauczycielski

klasy 4-8

 

 

 

18.

mgr Katarzyna Maciąg

język polski, świetlica

4a

poniedziałek

13.20-14.05

p. nauczycielski

19.

mgr Emilia Kaczmarek-Bednarz

przyroda, biologia

4b

piątek

12.35-13.20

p. nauczycielski

20.

mgr Alicja Merta

nauczyciel wspomagający

4b

środa

9.40-10.25

p. nauczycielski

21.

mgr Dorota Zdanowicz

matematyka

4c

piątek

10.45-11.30

p. nauczycielski

22.

mgr Aleksandra Redemozer

nauczyciel wspomagający

4c

środa

9.00-9.45

p. nauczycielski

23.

mgr Joanna Jordan

przyroda, biologia, wdż

5a

środa

15.10-15.55

p. nauczycielski

24.

mgr Mateusz Fornal

wychowanie fizyczne

5b

czwartek

10.45-11.30

p. nauczycielski

25.

mgr Monika Karpowicz

informatyka

5c

czwartek

14.35-15.20

204

26.

mgr Marcela Górecka

język polski

5d

poniedziałek

11.30-12.15

p. nauczycielski

27.

mgr Agnieszka Jankowska

informatyka

5e

poniedziałek

8.55-9.40

p. nauczycielski

28.

mgr Marcin Pazderski

wychowanie fizyczne

5f

wtorek

12.35-13.20

p. nauczycielski

29.

mgr Katarzyna Cierkowska-Gendek

język polski

5g

czwartek

7.00-7.45

5

30.

mgr Elwira Szadkowska

nauczyciel wspomagający

5g

piątek

9.50-10.35

14(łącznik)

31.

mgr Agnieszka Granops

język polski

6a

środa

9.50-10.35

p. nauczycielski

32.

mgr Mariusz Lewandowski

wychowanie fizyczne

6b

piątek

8.55-9.40

p. nauczycielski

33.

mgr Magdalena Kruszyńska

język polski

6c

poniedziałek

12.35-13.20

p. nauczycielski

34.

mgr Marta Mruk

język angielski

6d

środa

7.15-8.00

p. nauczycielski

35.

mgr Anna Sabo

matematyka, fizyka

6e

środa

13.40-14.25

p. nauczycielski

36.

mgr Martyna Kreczko

język angielski,

6f

środa

8.30-9.00

p. nauczycielski

37.

mgr Agnieszka Hryniewicz-Fronczyk

nauczyciel wspomagający

6f

środa

7.35-8.20

p. nauczycielski

38.

mgr Bogna Woźniakiewicz

historia

7a

środa

8.00-8.45

p. nauczycielski

39.

mgr Ewelina Terlecka

matematyka

7b

poniedziałek

7.15-8.00

p. nauczycielski

40.

mgr Julita Matwiejko

język polski

7c

wtorek

14.30-15.15

p. nauczycielski

41.

mgr inż. Beata Dudzik

język angielski

7d

poniedziałek

7.00-7.45

p. nauczycielski

42.

mgr Sylwia Barbachowska

nauczyciel wspomagający

7d

czwartek

9.40-10.20

p. nauczycielski

43.

mgr Joanna Cebulska

geografia, edukacja dla bezpieczeństwa

8a

poniedziałek

13.30-14.15

p. nauczycielski

44.

mgr Izabela Oliwiak

język polski

8b

poniedziałek

16.15-17.00

p. nauczycielski

45

mgr inż. Magdalena Ankudowicz

matematyka

8c

piątek

11:30-12.25

p. nauczycielski

46.

mgr Małgorzata Szypulska

nauczyciel wspomagający

8c

środa

8.55-9.40

p. nauczycielski

47.

mgr Daria Świątek Brzezińska

język włoski

 

 

 

 

48.

   dr Milena Gucma

język angielski 

-

środa

7.15-8.00

p. nauczycielski

49.

mgr Emilia Marcinkowska

 plastyka

-

poniedziałek

7.15-8.00

p. nauczycielski

50.

mgr Małgorzata Zaworska

historia, WOS

-

wtorek

11.40-12.25

p. nauczycielski

51.

mgr  Julita Katkowska-Ciompeła

język angielski

-

wtorek

8.55-9.40

p. nauczycielski

52.

mgr Lilianna Kasprzak

wychowanie fizyczne

-

wtorek

17.00-17.45

p. nauczycielski

53.

mgr Beata Kaziszyn

wychowanie fizyczne

-

wtorek

16.25-17.10

p. nauczycielski

54.

mgr Renata Skrodzka

wychowanie fizyczne

-

poniedziałek

16.30-17.15

p. nauczycielski

55.

mgr Iwona Bieniek

wychowanie fizyczne

-

-

-

-

56.

mgr Patryk Adler Szwarc

 

 

 

 

 

57.

mgr Natalia Grzyb

religia,

-

poniedziałek

8.00-8.55

p. nauczycielski

58.

mgr Maria Wróblewska

religia

-

wtorek

11.00-11.45

nauczycielski

59.

mgr Piotr Kozyro

religia

-

wtorek

10.45-11.30

p. nauczycielski

60.

mgr  Joanna Schmidt

język niemiecki

-

czwartek

10.45-11.30

p. nauczycielski

61.

mgr  Joanna Kochman

matematyka

-

piątek

10.45-11.30

p. nauczycielski

62.

mgr Beata Słodkowska

język angielski

-

-

-

-

63.

mgr Aleksandra Ogrodnik

historia

-

-

-

-

64.

mgr Weronika Lewandowska

technika

-

czwartek

8.55-9.40

p. nauczycielski

 

 

 

 

 

 

Data dodania: 2020-02-29 08:45:18
Data edycji: 2020-03-02 11:38:49
Ilość wyświetleń: 452

Konkursy

KANGUR MATEMATYCZNY 2020 – WYNIKI
Więcej informacji

Integracja

2 kwietnia Światowy Dzień Świadomości Autyzmu
Więcej informacji

Kalendarz

Komunikaty

Informujemy, że do 26 czerwca trwa nauczanie na odległość.
Więcej informacji

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button
Facebook