Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Godziny dostępności nauczycieli

Aby umówić się na spotkanie z nauczycielem, należy  uprzednio skontaktować się z nim poprzez dziennik elektroniczny Librus  co najmniej dzień wcześniej.

 

Godziny dostępności nauczycieli w roku szkolnym 2023/2024

 

 

 

GRONO PEDAGOGICZNE

Dzień tygodnia

Godzina 

Sala 

Lp.

Imię i nazwisko nauczyciela

Nauczany  przedmiot

Wychowawstwo 

     
  1.  

mgr Kamila Olczak

dyrektor

-

wtorek 14:00 - 15:00 gabinet dyrektora
  1.  

mgr Iwona Kozak  

wicedyrektor

-

poniedziałek 15:00 - 16:00 gabinet wicedyrektora
  1.  

mgr Izabela Oliwiak 

wicedyrektor, język polski

-

wtorek 14:00 - 15:00 gabinet wicedyrektora
  1.  

mgr Martyna Grubińska

wychowanie przedszkolne

Pszczółki

poniedziałek 16:30 - 17:30  
  1.  
       
  1.  

mgr Ewelina Sasak

wychowanie przedszkolne

0a

czwartek 15:30 - 16:30  
  1.  

mgr AnnaUrbańska

poniedziałek 16:30 - 17:30  
  1.  

mgr Anna Wilczyńska

wychowanie przedszkolne

0b

poniedziałek 7:00 - 8:00 3
  1.  

mgr Ewelina Kucharzewska

środa 15:30 - 16:30  
  1.  

mgr Anna Jodko

nauczyciel wspomagający

środa 12:30 - 13:30  
  1.  

mgra Monika Hartman

wychowanie przedszkolne

0c

czwartek 8:00 - 9:00
  1.  

mgr Justyna Musielska

środa 15:30-16:30
  1.  

mgr Dagmara Korbut

edukacja wczesnoszkolna

1a

piątek 11:40 - 12:40
  1.  

mgr Jolanta Michalak

edukacja wczesnoszkolna

1b

piątek

11:40 - 12:40 

  1.  

mgr Joanna Kowalczyk

nauczyciel wspomagający, EDB

1b

poniedziałek 7:00 - 8:00
  1.  

mgr Wioletta Włodarczyk-Kujawa

edukacja wczesnoszkolna

1c

poniedziałek 6:45 - 7:45
  1.  

mgr Natalia Łakomska

nauczyciel wspomagający

1c

wtorek 6:30 - 7:30
  1.  

mgr Małgorzata Piątkowska

edukacja wczesnoszkolna

2a

poniedziałek 12:30 - 13:30
  1.  

mgr Magdalena Adamska

edukacja wczesnoszkolna

2b

środa 11:40 - 12:40
  1.  

mgr Bożena Kaczyńska

edukacja wczesnoszkolna

2c

poniedziałek 13:20 - 14:20
  1.  

mgr Agata Zadrożna

nauczyciel wspomagający

2c

wtorek 14:25 - 15:25
  1.  

mgr Lucyna Rajkowska

edukacja wczesnoszkolna

2d

poniedziałek 12:30 - 13:30 5
  1.  

mgr Alicja Krzyżaniak

nauczyciel wspomagający

2d

poniedziałek 12:25 - 13:25 5
  1.  

mgr Justyna Musielska

edukacja wczesnoszkolna

3a

środa 15:30 - 16:30
  1.  

mgr Agnieszka Dybisławska 

edukacja wczesnoszkolna

3b

wtorek 12:30 - 13:30
  1.  

mgr Agnieszka Biała

nauczyciel wspomagający

3b

poniedziałek 8:40 - 9:40
  1.  

mgr Małgorzata Sobieska 

edukacja wczesnoszkolna

3c

czwartek 10:30 - 11:30 207
  1.  

Adrianna Skaruz

nauczyciel wspomagający

3c

czwartek 11:40 - 12:40
  1.  

mgr Patrycja Dziewierska

j.polski

4a

piątek 7:00 - 8:00 109
  1.  

mgr Agniszka Granops 

język polski

4b

środa 13:20 - 14:20 209
  1.  

mgr Agnieszka Jankowska

nauczyciel wspomagający

4b

czwartek 12:30 - 13:30 209
  1.  

mgr Katarzyna Cierkowska-Gendek

j.polski

4c

wtorek 15:00 - 16:00 212
  1.  

mgr Małgorzata Szypulska

nauczyciel wspomagający

4c

czwartek 13:30 - 14:30 pokój nauczycielski
  1.  

mgr Beata Słodkowska

język angielski

5a

czwartek 7:00 - 8:00 108
  1.  

mgr Daniel Spych

nauczyciel wspomagający

5b

piątek 12:35 - 13:35 pokój nauczycielski
  1.  

mgr Weronika Lewandowska

plastyka, technika

5c

czwartek 14:30 - 15:30 pokój nauczycielski
  1.  

mgr Justyna Janek

nauczyciel wspomagający

5c

piątek 12:30 - 13:30 209
  1.  

mgr inż. Beata Dudzik

język angielski

6a

wtorek 7:00 - 8:00 107
  1.  

mgr Bogna Woźniakiewicz

historia 

6b

piątek 14:35 - 15:35 6
  1.  

mgr Małgorzata Malewska

język polski

6c

wtorek 7:00 - 8:00 211
  1.  

mgr Wioletta Synejko-Krupa

nauczyciel wspomagający

6c

środa 11:40 - 12:40 204a
  1.  

mgr Aleksandra Ogrodnik

historia, WOS

7a

środa 14:35 - 15:35 6
  1.  

mgr inż. Magdalena Ankudowicz

matematyka

7b

środa 7:00 - 8:00  210
  1.  

mgr Lucyna Bednarz

nauczyciel wspomagający

7c

wtorek 14:25 - 15:25 204a
  1.  

mgr Julita Matwiejko 

język polski

8a

poniedziałek 13:40 - 14:40 111
  1.  

mgr Emilia Kaczmarek-Bednarz

przyroda, biologia

8b

piątek 14:30 - 15:30 106
  1.  

dr Barbara Michalik

nauczyciel wspomagający

8b

wtorek 15:00 - 16:00 212
  1.  

mgr Dorota Zdanowicz

matematyka, informatyka

8c

czwartek 7:00 - 8:00 110
  1.  

mgr Aleksandra Redemozer

nauczyciel wspomagający

8c

wtorek 14:30 - 15:30 110
  1.  

mgr Magdalena Kruszyńska

język polski

-

wtorek 7:00 - 8:00 212
  1.  

mgr Monika Gołdyn

język angielski  

-

wtorek 7:30- 8:00 201
  1.  

mgr Anna Siemczuk

język angielski  

-

czwartek 12:35 - 13:35 pokój nauczycielski
  1.  

mgr  Joanna Schmidt

język niemiecki 

-

czwartek 14:30 - 15:30 pokój nauczycielski
  1.  

Angelika Makowska

matematyka

-

czwartek 15:45 - 16:45 111
  1.  

mgr Daria Budner

geografia, wychowanie fizyczne

-

piątek 7:00 - 8:00 6
  1.  

mgr Joanna Jordan

przyroda, biologia, wdż

-

środa 14:30 - 15:30 106
  1.  

mgr Anna Rekowska

chemia

-

piątek 7:00 - 8:00 206
  1.  

mgr Anna Sabo 

fizyka, matematyka

-

czwartek 14:30 - 15:30 206
  1.  

mgr Monika Karpowicz

informatyka

-

piątek 14:30 - 15:30 204
  1.  

mgr Emilia Marcinkowska

plastyka 

-

wtorek 14:30 - 15:30 pokój nauczycielski
  1.  

mgr Mariusz Zygmunt

muzyka

-

czwartek

14:25 - 15:25 

co dwa tygoodnie

pokój nauczycielski
  1.  

mgr Iwona Bieniek

wychowanie fizyczne

-

czwartek 10:30 - 11:30 pokój wf
  1.  

mgr Mariusz Lewandowski 

wychowanie fizyczne

-

wtorek 13:40 - 14:40 sala wf
  1.  

mgr Marcin Pazderski

wychowanie fizyczne

-

wtorek 114:25 - 15:25 sala wf
  1.  

mgr Piotr Kozyro

religia

-

poniedziałek 14:25 - 15:25 201
  1.  

mgr Maria Wróblewska

religia

-

     
  1.  

mgr Monika Dżugan

biblioteka

-

biblioteka 15:00 - 16:00 biblioteka
  1.  

mgr Marta Bajer

świetlica szkolna

-

poniedziałek 16:00 - 17:00 świetlica główna
  1.  

mgr Katarzyna Maciąg

świetlica szkolna

-

wtorek 16:00 - 17:00 świetlica główna
  1.  

mgr  Paulina Mioduska

świetlica szkolna

-

środa 16:00 - 17:00 świetlica
  1.  

mgr Karolina Jankowska

świetlica szkolna

-

piątek 16:00 - 17:00 świetlica główna
  1.  

mgr Anna Snarska

świetlica szkolna

-

poniedziałek 15:00 - 16:00 świetlica
  1.  

mgr Agata Garbacewicz

zajęcia terapeutyczne  SI

-

wtorek 15:30 - 16:30 14
  1.  

mgr Dorota Pogodzińska

pedagog szkolny, pedagog specjalny

-

     
  1.  

mgr Julia Cinzer 

psycholog 

-

poniedziałek 8:00 - 9:00 gabinet psychologa

 

Data dodania: 2020-02-29 08:45:18
Data edycji: 2023-10-18 06:50:52
Ilość wyświetleń: 4001

Konkursy

Orzeł Ortograficzny, SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI „ Spotkanie z poezją”
Więcej informacji

Integracja

Zajęcia adaptacyjne
Więcej informacji

Kalendarz

Komunikaty

Fluoryzacja, udział w Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa
Więcej informacji

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej