Harmonogram nauki hybrydowej klas 1-3

Święto Narodowe 3 Maja jest obchodzone w rocznicę uchwalenia w 1791 roku Konstytucji 3 Maja.

Z tej okazji zaprosiłyśmy uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w konkursie plastycznym na plakat, upamiętniający Konstytucję 3 Maja. Naszym głównym celem było wzbudzenie zainteresowania historią Polski oraz pogłębienie wiedzy związanej z działalnością Sejmu Czteroletniego.

Nasi Uczniowie ( jak zawsze) wykazali się dużym zaangażowaniem i kreatywnością w tworzeniu przepięknych dzieł. Każda z prac była wyjątkowa i niepowtarzalna!!

Gratulujemy uczestnikom konkursu plastycznego wysokiego poziomu wykonanych prac oraz bogatej wiedzy o wydarzeniach, postaciach i bohaterach narodowych.

Data dodania: 2021-04-28 20:26:41
Data edycji: 2021-04-28 20:28:29